Haberler

Makaleler

Site Kullanım Kuralları

 

Annelikbilinci.com sitesinde yayınlanan yazılar tamamen bilgi amaçlı olarak yayınlanmaktadır. Yani ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitedeki yazılar kesinlikle bir doktorun vereceği tavsiye ve tedavilerin yerini tutmamaktadır. Bir dokrorun teşhis ve tedavisinin yerine geçmez. Ziyaretçiler bu sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkarak teşhis, tedavi, ilaç kullanımı v.b. şeyler yapmamalıdırlar. Herhangi bir sorununuzda doktorunuza başvurmanız gerekir. Sitede yayınlanan bilgilerden yola çıkılarak yapılacak teşhis ve tedavilerden annelikbilinci.com sorumlu değildir.

Diğer taraftan sitede yayınlanan tüm içerik annelikbilinci.com'a aittir. Annelikbilinci.com'dan izin almadan kesinlikle kısmen veya tamamen alıntı yapılamaz. İzin alındıktan sonra da site adresimiz belirtilerek kaynak belirtilmesi zorunludur. Yani diğer site sahipleri veya kullanıcılar izin alarak ve kaynak göstererek bu sitedeki yazıları kullanabilirler.

Annelikbilinci.com sitesinde yayınlanan reklamların içeriğinden ve bu reklamlara tıklyarak yönlendirildiğiniz sitelerin içeriğinden ve bu sitelerde sunulan hizmet ve ürünlerin içeriğinden reklam sahibi siteler sorumludur.

Ziyaretçilerimiz sitemize üye olarak yazılara yorum yapabilir, anketlere katılabilir ve forum sayfasını kullanabilirler. Gerek sitede gerekse de forum sayfasında yapılacak yorumlar ziyaretçilerin kendi görüşleri olup, sorumluluğu da kendilerine aittir. Yazılara yapılacak yorumlarda ve forum sayfalarında kesinlikle küfür, başka insanları rencide edici sözler, aşağılayıcı sözler ve müstehcen içerikli sözler kullanılamaz. Hukuk kurallarına aykırı yorumlar yapılamaz. Yapılan yorumlardan doğabilecek hukuki durumlardan tamamen yorumu yapan / yazıyı yazan kişi sorumlu olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçilerimizin sitermizi ve forum sayfamızı kullanırken bu gibi durumlara dikkat etmeleri ve siteyle ilgili bu gibi kurallara uymaları beklenmektedir.

www.annelikbilinci.com

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim