Haberler

Makaleler

ZATEN GÜZELİZ! HAMİLELİK EN GÜZEL HALİMİZZATEN GÜZELİZ! HAMİLELİK EN GÜZEL HALİMİZ…

 

morcosmo mama mio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın muhteşem hamilelerinin güvenle kullandığı cilt bakım markası Mama Mio muhteşem Türk kadınlarının da yanında…

Penelope Cruz, Jessica Alba, Christy Turlington, Kim Kardashian ve hatta Prenses Kate gibi Hollywood ve moda dünyasının en güzel annelerinin hem hamilelikleri boyunca hem de sonrasını rahatlıkla atlatarak eski vücutlarına çabucak dönebilmeleri için güvenle kullandıkları Mama Mio ürünlerine artık Türkiye’nin her yerinden www.morcosmo.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hamilelik cildinizin yüzleşeceği en büyük mücadele. Şöyle bir düşününce 40 haftada 50 cm büyüyecek, sonra küçülecek, muhtemelen birkaç sene içerisinde bunu birkaç kere daha yapacaksınız! Yaşlanma, güneşin zararları, yerçekimi – bunların hepsi uzun yıllar içerisinde etkisini gösteriyor. Ama hamilelik sadece kısa bir sürede olup bitiyor. Cildinizin bu yüke hazırlıklı olmasını sağlamalısınız.

Çatlaklara karşı savaşacak süper kahramanınız Tummy Rub Butter ve Tummy Rub Oil özel olarak tek bir amaç için üretildi: Cildinizin esnekliğini arttırmak. Karnınız büyüyecek, sonra küçülecek. Bu süreçten geçerken cildiniz acı çekmek zorunda değil. Ama bu bir savaş ve siz savaşmalısınız! Gizli silahınız, cildinizin gücünü ve esnekliğini arttırmak için sürekli ve bol miktarda Omega 3, 6 ve 9 kullanmak. Mama Mio Tummy Rub çatlaklarla mücadelenizde ve kaşınan karnınızı rahatlatmak için destek alabileceğiniz çok ödüllü bir ürün.

Yerçekimine karşı gelerek, dekoltenizin nazik cildini koruyacak süper kahramanınız Boob Tube - Göğüs ve Dekolte İçin Sıkılaştırıcı Krem - ise kolajen üretimini arttırarak cildinizin güçlü ve elastik kalmasını sağlarken, içerdiği omega zengini maddelerle besler.

Unutmayın korumaktan bahsediyoruz, tamamen önleyebilmekten değil. Çatlakların oluşmasını tamamen durdurabilir miyiz? Maalesef hayır.  Annenizde varsa, muhtemelen sizde de olacaktır. Ama size verebileceğimiz tek söz, çatlaklarla savaşınızda oluşumunu engellemek için kullanabileceğiniz en güçlü silahlarla yanınızdayız. Mama Mio Tummy Rub’ı (isteğe bağlı olarak yağ veya krem) sabah-akşam olmak üzere günde 2 defa kullanırsanız, çatlak oluşum riskini en aza indirebilirsiniz. Ama şanssız çoğunluktaysanız ve tüm önlemlerinize rağmen gene de çatlaklarınız olduysa Goodbye Stretch Marks Çatlak Kremi ispatlanmış %70 iyileştirme özelliği ile en yakın arkadaşınız olabilir.

Mama Mio hamilelikte en ağır yükü taşıyan zavallı bacaklarınızı da rahatlatmak için Lucky Legs Ayak ve Bacak Bakım Kremi’ni üretti. Üstelik Lucky Legs’i hamileliğiniz sonrasında uzun süre ayakta kaldığınızda veya yolculuklarda yorgun bacaklarınızı rahatlatmak için kullanabilirsiniz. (Ufak bir tüyo: sıcak yaz günlerinde omuz ve kollarınızı da anında serinletecek bir ürün)

Doğum sonrası vücudunuzun eski haline dönmesi için Mama Mio’nun bol ödüllü Get Waisted Vücut Şekillendirici Krem, Shrink To Fit Selülit Önleyici Krem ve Skin Tight Sıkılaştırıcı Serum ‘unu kullanabilirsiniz. Unutmayın “Muhteşem Hissederseniz Muhteşem Görünürsünüz”

Tüm ürünlerimiz emzirirken kullanmak için uygundur. Bu kutularda iyilik VAR, kötülük YOK. (Hiçbir Mama Mio ürününde size zararlı olabilecek phthalate, paraben, sodium laurat, sentetik koku, zenoestrojen gibi maddeler bulunmamaktadır.)


Yayınlanma Tarihi : 30.10.2013

4383

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim