Haberler

Makaleler

KIZ ÇOCUKLARININ GÖZDE KAHRAMANI FROZEN İLE ÇANTALAR RENKLENDİ

Frozen çantaKız Çocuklarının Gözde Kahramanı Frozen İle Çantalar Renklendi


Çocuklarımızın her dönem izlediği şeylerden eklenmesi oldukça olağan bir süreç. Konu çocuk olunca sık sık karar değiştirmesi, her gördüğünü istemesi ya da beğenmesi oldukça doğal geliyor. Özellikle konu kız çocukları olduğunda durum biraz daha önemli bir hal alıyor. Erkek çocuklarının güç merakına kıyasla kız çocukları için küçük yaşlardan itibaren estetik güzellik ön planda yer alıyor. Bir erkek çocuğu bir araba ile oynamaya yetinirken kız çocukları asla bir bebek ile yetinemiyor. Estetik kaygılar resmen kız çocuklarını ele geçirmiş durumda. Bir bebeğe sahip olmanın dışında o bebeğin kıyafetleri takıları, ayakkabıları kısacası aklınıza gelebilecek her türlü detay ön plana çıkıyor.

 

Son zamanlarda bütün kız çocuklarında ortak bir nokta keşfettim. Frozen çizgi filmini daha önce duydunuz mu bilmiyorum. Son dönemlerin en gözde ve popüler kızları bu çizgi filmde mevcut. Hele bir Elsa karakteri var ki görmeniz lazım. Kızım Elsa'ya âşık. Saçları, gözleri ve sevimliliği ile ben bile gerçekten bayılıyorum. Çocuklarımızın zevklerini, ilgilendikleri şeyleri görmezden gelmek yerine onlarla mutluluklarını ve heyecanlarını paylaşmaktan yana olan bir anne olduğum için onları ara sıra şımartmanın bir zararının olmadığını düşünüyorum. Tutku ile bağlandıkları bir karakterin eşyalarını istemelerinin doğal olduğunu düşündüğüm için hem seyahatte hem de okul döneminde kızımın severek kullanabileceği frozen okul çantası ile ona güzel bir sürpriz yaptım.

 

Kalitesi, uygun fiyatları ve kapıya kadar zahmetsizce sahip olabilme avantajlarının tek bir noktada birleştiği Karakterdukkani.com sitesinden her model ve çeşitte frozen okul çantası almak mümkün. Sadece frozen okul çantası değil, frozen karakterlerine ait her türlü ürüne kolayca ulaşabilmeniz mümkün. Kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar, kostümler, doğum günleri için parti süsleri ile kısaca aklınıza gelebilecek her türlü frozen karakterini yansıtan ürünü buradan alabilmeniz mümkün. Çocuğunuzu mutlu edebilmeniz için bir servet ödemenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden çocuğunuz ile birlikte hangi frozen okul çantası modelini seçmek istediğinize karar vermek. Çocuğunuzun mutluluğu, sizin mutluluğunuz.

Yayınlanma Tarihi : 25.08.2016

3614

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim