Haberler

Makaleler

HAMİLE VE LOHUSA BAYANLAR İÇİN ABİYE ELBİSELER KAMPANYON.COMDA

kampanyonHAMİLE VE LOHUSA BAYANLAR İÇİN ABİYE ELBİSELER KAMPANYON.COM’DA

 

Giyimden, ayakkabıya kozmetikten aksesuara varana kadar pek çok ürün çeşidini bünyesinde barındıran Kampanyon ‘a ilgi her geçen gün artmakta.

 

Tüketiciye fiyat karşılaştırması yapabilme kolaylığı sunan ve böylelikle Türkiye’ nin en seçkin alışveriş sitelerinin ürünlerine tek bir yerden ulaşmayı sağlayan Kampanyon.com’ da hamile ve lohusa bayanlar birbirinden cazip renk ve çeşitte her türlü tekstil ürününü bulabiliyorlar.

 

Yaklaşan yaz aylarıyla beraber davet ve düğün sezonu da açılmış durumda. Davet sahiplerinin ve davetlilerin ne giyecekleri konusunda telaşa sokan bu duruma Kampanyon.com da farklı alternatiflerle çözümler sunmakta.

 

Özellikle hamileler ve lohusalar için birbirinden farklı tarzlarda hazırlanmış büyük beden abiye modelleri oldukça dikkat çekmekte. Hamile ve lohusa bayanlarımızı büyük beden abiye modelleri tercih ederken de giyecek oldukları kıyafetin rahatlığını ön planda tutarak daha çok açık renk ve düz kesim modeller tercih etmelerini öneriyoruz.

 

Gelişen teknoloji ile artık oturduğumuz yerden alışveriş yapmak çok kolay. Hamilelik ve lohusalık döneminde çok sık dışarıya çıkamayan kadınlarımız kampanyon’ dan  büyük beden abiye satın alabilir, davetlerde şıklıklarına şıklık katabilirler.

Yayınlanma Tarihi : 28.03.2014

7690

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim