Haberler

Makaleler

EMZİRME ÜRÜNLERİ ANNEBEBEKCLUB.COMDA

EMZİRME ÜRÜNLERİ ANNEBEBEKCLUB.COM’DA

 

Sevgili anneler bebeğinizi emzirirken bu dönemde ihtiyaç duyabileceğiniz emzirme ürünleri annebebekclub.com’da. www.annebebekclub.com bir anne olarak bebeğinize en iyi bakımı sağlamanız için bebeğinizi emzirirken ihtiyacınız olabilecek tüm emzirme ürünlerini ayağınıza getiriyor. Peki nedir bu emzirme ürünleri? İşte yanıtları:

 

Göğüs pompası

 

Bebeğinizi emzirmek için fırsatınız olmadığı zamanlarda veya herhangi bir nedenden dolayı bebeğinizi emziremediğiniz zamanlarda bebeğinizi yine anne sütüyle beslemeniz mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey göğüs pompasıyla sütünüzü sağmaktır. Annebebekclub.com un sizin için sunduğu göğüs pompası ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Süt saklama kapları

 

Sütünüzü pompayla sağdınız. Peki bunu nerde saklayacaksınız. Elbette ki bir süt saklama kaplarında ve süt saklama poşetinde. Annebebekclub.com bunun için de size çözüm üretiyor. Süt saklama kaplarından temin ederek sütünüzü pekala uygun ve hijyenik koşullarda saklayabilirsiniz.

 

Göğüs kremleri

 

Bebeğinizi emzirirken ihtiyaç duyacağınız ürünlerden birisi göğüs kremleri. Çünkü emzirme sizin planladığınız gibi her zaman çok başarılı olmayabilir. Emzirmeden kaynaklanan göğüslerinizde tahriş, çatlak v.b. sorunlar oluşabilir. Bu nedenle annebebekclub.com un sizler için sunduğu göğüs kremlerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Diğer emzirme ürünleri

 

Annebebekclub.com’ un sizler için sunduğu emzirme ürünleri bunlarla sınırlı değil. Elbette ki ihtiyacınız olabilecek daha bir çok emzirme ürünü mevcut. Göğüs pedleri, göğüs koruyucuları, emzirme minderi, emzirme önlüğü ve anne sütü artırırcıları ihtiyacınız olabilecek diğer ürünler.

Yayınlanma Tarihi : 22.08.2014

2718

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim