Haberler

Makaleler

ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİNİ GÜVENCE ALTINA ALDINIZ MI?

sigortavehayat büyüyen çocuk sigortası


ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİNİ GÜVENCE ALTINA ALDINIZ MI?

 

Bir ebeveyn olarak bebeğiniz veya çocuğunuz için en iyi bakımı yapmaya, ona en iyi ilgiyi göstermeye çalışıyorsunuz. Onun için en iyisini istiyor ve bunun için elinizden geleni yapıyorsunuz.

 

Peki bir ebeveyn olarak çocuğunuzun geleceğiyle ilgili planlar yapıyor musunuz?

Çocuğunuzun geleceğini teminat altına alacak, güvende olmasını sağlayacak kararlar alıyor musunuz?

 

İşte sigortavehayat.com çocuğunuzun geleceğini güvence altına almanızda, onun için daha güvenli bir gelecek yaratmanızda size yardımcı oluyor.

 

Sigortavehayat’ın sizler için sunduğu Büyüyen Çocuk Sigortası ile çocuğunuzun geleceğini şimdiden güvence altına alabilirsiniz.

 

Hayatın biz insanlar için neler getireceği belli olmuyor. Bu nedenle biricik canlarımız çocuklarımız için şimdiden bu planları yapmanın zamanı geldi. Büyüyen Çocuk Sigortası ile oldukça uygun pirimler ödeyerek çocuğunuz için harika birikimler yaratabilir ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlayabilirsiniz. Büyüyen Çocuk Sigortası birikim teminatı içermesinin yanında risk teminatı içermesi açısından oldukça avantajlı bir sigorta ürünü. Çünkü sigorta ettirenin vefatı durumunda çocuk yine güvence altında olmuş oluyor.

 

Sevgili ebeveynler sigotavehayat.com aynı zamanda sizler için de bir gelecek yaratıyor ve sizin geleceğinizi de güvence altına alıyor.

 

Nasıl mı? Bireysel Emeklilik Sistemi ile…

 

Bireysel Emeklik Sistemi özellikle gelişmiş ülkelerde her zaman oldukça popüler bir emeklilik sitemi oldu. Şimdi artık ülkemizde de yaygınlaşıyor ve devlet güvencesi altında. Sigortavehayat.com’ un aracılığıyla sahip olacağınız bireysel emeklilikle daha rahat, daha mutlu, daha huzurlu bir emeklik dönemi yaşayabilirsiniz. “Bunun için daha erken” demeyin. Çünkü zaman çabuk geçiyor. Yıllar hızla ilerliyor. Şimdiden bir Bireysel Emeklik Sistemi planına dahil olarak geleceğinizi güvence altına alın ve kendinizi güvende hissedin. Bireysel Emeklilik Sistemi devlet tarafından da özellikle desteklendiği için sizin önemli bir vergi avantajı da getiriyor. %25 gibi bir vergi avantajı bulunuyor. Yani ödediğiniz her 100 tl’nin 25 tl si size vergi avantajı olarak geri dönüyor. Bu açıdan bireysel emeklilik sistemi harika bir yatırım aracıdır demek mümkün.

 

Sağlık sigortası ihtiyacınız için de sigortavehayat.com var…

 

Bir ebeveyn olarak hem kendiniz hem de çocuğunuz için daha kaliteli ve daha çabuk sağlık hizmeti istemeniz gayet normal ve bu sizin en tabi hakkınız. Bu nedenle iyi bir özel sağlık sigortası planıyla daha kaliteli, daha hızlı bir sağlık hizmetine kavuşabilirsiniz. Sigorta ve hayat’ın sunduğu Allianz sağlık sigortası planları sizin bu konudaki ihtiyaçlarınızı giderecektir. Tek yapmanız gereken sigortavehayat.com’un uzmanlığına güvenmek.

 

Diğer sigorta ürünleri için de sigortavehayat.com yanınızda….

Sigortavehayat.com uzmanlığıyla diğer sigorta ürünlerini de temin ederek kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Hayat sigortası, otomobil sigortaları, ev sigortası, işyeri sigortası, ferdi kaza sigortası ve seyahat sigortası…..

 

Daha güvenli bir yaşam ve gelecek sizi ve çocuklarınızı bekliyor.

Yayınlanma Tarihi : 02.12.2014

2545

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim