Haberler

Makaleler

ÇOCUĞUNUZUN AYAK GELİŞİMİNE DESTEK SAĞLAYAN AYAKKABI MODELLERİ TAKATUKA.COMDA!

takatuka.com çocuk ayakkabıları

 

ÇOCUĞUNUZUN AYAK GELİŞİMİNE DESTEK SAĞLAYAN AYAKKABI MODELLERİ TAKATUKA.COM’DA!

Online ayakkabı sektöründe 2012’den bu yana faaliyet gösteren TakaTuka.com, sunduğu geniş ürün alternatifleriyle mağaza mağaza dolaşmadan aradığınız ürünü bulmanıza imkan sağlıyor. Online ayakkabı sektöründe çocuk ayakkabıları ürün segmentinde lider konumda yer alan TakaTuka.com, çocuğunuzun ayak gelişimine destek sağlayan anatomik tabanlı dünyaca ünlü pek çok markayı sizlere sunuyor.

TakaTuka.com, 90 yılı aşkın süredir çocuk ayakkabı üretimi konusunda uzman olan ve Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği Stride Rite markasının, Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olarak hizmet sunuyor. Stride Rite, çocukların sağlıklı ayak gelişimine destek vermek amacıyla geliştirdiği Yumuşak Taban ve Algı topları teknolojisi ile gelecekte oluşabilecek ayak kaynaklı sağlık sorunlarının önüne geçmeye imkan tanıyor. Stride Rite geliştirdiği Yumuşak Taban Teknolojisi ile çocuğunuzun adım atarken zemini hissetmesini sağlayarak, ayak kas gelişimine destek sağlıyor. Algı Topları Teknolojisi ile ise ilk adımlarını atmaya başlayan çocuğunuzun ayaklarına destek sağlayarak güvenli adım atmasına yardımcı oluyor. Stride Rite markasının yanında, Bobux, Robeez ve New Balance gibi ayakkabı markalarını da anne ve anne adaylarının beğenisine sunuyor. Özellikle New Balance modelleriyle çocuklarının hem ayak gelişimine destek sağlamak isteyenlerin hem de çocuklarının tarzını ortaya koymayı seven ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. New Balance, sahip olduğu esnek taban yapısı ile çocukların ayaklarına özgürlük getirirken, renkli ve eğlenceli tasarımı sayesinde ise çocuklarınızın tarzını yansıtıyor.

Çocuk ayakkabı modellerinin yanında dünyaca ünlü 60’dan fazla markanın geniş kadın ve erkek modellerini sunan TakaTuka.com, çocuklarıyla bir model giyinmek isteyen anneler için de Skechers markasının yetişkin ve çocuk modellerini bir platformdan sunuyor.

TakaTuka.com modellerin yanında sunduğu hizmet kalitesiyle de diğer e-ticaret sitelerine oranla dikkat çekiyor. Online ortamda en az şikayet alan firmaların başında yer alan TakaTuka.com, müşteri odaklı hizmet anlayışı, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo, chat tabanlı canlı destek hizmeti ve pek çok ürünlerinde aynı gün kargo avantajlarıyla bir adım önde yer alıyor. Online alışverişlerde güvenliğinin öneminin farkında olan TakaTuka.com, gelişen teknolojiyle paralel olarak alt yapısını yeniliyor.

Yayınlanma Tarihi : 02.12.2014

3574

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim