Haberler

Makaleler

BEBEK VE ÇOCUK ÜRÜNLERİ İÇİN MİKİDOO.COM

bebek çocuk ürünleri mikidooMikidoo, 2012 yılının soğuk bir Kasım ayında, bebek ve çocukların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kaliteli ve belki de hepsinden önemlisi, sağlıklı ürünler sunma ve e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme hevesiyle kurulmuş, ayrıcalıklı bir online alışveriş sitesidir. Dünün asi gençleri, bugünün cool(!!) anne ve babaları olan sizlerin karşısına farklı, yaratıcı fikirlerle çıkmayı kendisine ilke edinmiş olan Mikidoo, bu anlamda tasarladığımız tüm ürünlerde  ÖZGÜN, AKILDA KALICI gibi bebek ürünlerinde çok da önemsenmeyen sıfatları ÇOK ÖNEMSEMEKTEDİR !!!

İşte bu düşünceyle yola çıkan Mikidoo, her baktığınızda yüzünüzü gülümseten, her bakıldığında gülümsenen sıradışı tasarımlarla içinde bulunduğu sektöre yeni bir deneyim, taze bir soluk getirme amacında. 1. Sınıf kumaşlarla, ince, titiz işçiliği ve son teknoloji baskı, nakış, dikiş kalitesini bir araya getirmeyi kendine görev edinen Mikidoo, yaratmak istediği tüm ürünlerde bu ilkelerden asla taviz vermemekle gurur duyar !!!

Seçkin ürün yelpazesi ve güçlü stokları ile  Mikidoo ailesi olarak sizlere daha önce tatmadığınız bir alışveriş keyfi sunmayı hedeflemekte.

Sadece sizin değil, geleceğin anne babalarının da hayatlarına renk ve eğlence katmaya devam ediyorlar !!!

Yayınlanma Tarihi : 11.04.2014

2767

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim