Haberler

Makaleler

Barbie Portatif Evi Karakter Dükkanında!

karakter dükkanı

Barbie oyuncakları, çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor; çünkü onlara kendi özgür oyun alanlarını yaratıyor.

Bu güne kadar birbirinden farklı Barbie oyuncakları piyasaya sürüldü. Bunların en göz alıcı olanları arasında ise Barbie evleri yer alıyor. Farklı temalarda ve tasarımlarda üretilmiş Barbie evlerinin en pratik olanı ise Barbie portatif evi.

www.Karakterdukkani.com’da satılan Barbie’nin renkli portatif evinin özelliklerini sizin için sıraladık:

Barbie portatif evini diğer oyuncak evlerden ayıran en büyük özelliği, adından anlayabileceğimiz gibi portatif olup kolayca katlanarak rahatlıkla taşınabilmesidir. Böylece bu portatif ev çocuklarla beraber her yere gelebiliyor ve çocuklar diledikleri ortamda oyunlarını oynayabiliyorlar.

Barbie’nin katlanabilen portatif evi, içerisinde birbirinden renkli ve şık eşyalarla geliyor. Çocuklar, modern Barbie aksesuarları ile evlerini döşemenin tadına varırken, dizayn becerilerini de geliştiriyorlar.

Kendilerine ait Barbie oyun seti ile özgürce dekore etmenin zevkini çıkaran çocuklar, bu portatif evde zihinlerindeki hikayeyi canlandırabiliyorlar.

karakter dükkanı 2

Barbie oyuncakları ile oynayan çocukların en sevdiği şeylerden birisi, hikayeler üreterek rol yapma oyunları oynamaktır. Rol yapma oyunları oynamak çocukları farklı durumlar içerisinde nasıl davranacaklarını düşünmeye iteceğinden, onların empati ve sosyal becerilerini geliştirir.

Barbie’nin portatif evi, çocuklara diledikleri senaryoyu oluşturarak sınırsızca rol yapma oyunları oynama olanağını sağlıyor. Kendilerine ait oyun alanında hayal güçlerini kullanan çocuklar, kaliteli zaman geçiriyorlar.

Barbie portatif evinde mutfak, banyo, yatak odası gibi gerçek bir evde bulunan bütün odalar var. Bu odalarda da tıpkı gerçek bir evdeki gibi çeşitli eşyalar mevcut.

Çocuklara gerçekçi bir ev ortamı sunan portatif ev ile çocuklar ev konseptini ve evdeki odaların fonksiyonlarını da daha iyi öğreniyorlar. Ev düzenlemeyi eğlenceli bir yoldan öğrenen çocuklar oyun oynarken gelecekteki sorumluluklarına da hazırlanmış oluyorlar.

 

karakter dükkanı 3

 

Barbie’nin geniş portatif evi, çocuklara arkadaşları ile oynayabilecekleri bir ortam sunuyor. Arkadaşlar ile oynamanın tadına varan çocukların sosyal becerileri de gelişiyor.

Barbie’nin portatif evi üç odadan oluşuyor ve içerisinde 19 farklı aksesuar mevcut. Bu aksesuarları diledikleri gibi yerleştirerek evi dekore eden çocukların yaratıcılıkları çalışıyor.

Barbie portatif evini dekore ederek çocuklar kendi zevklerini ve becerilerini de yansıtıyorlar. Böylece kendilerini daha iyi ifade edebiliyorlar. Yaratıcılık ve hayal gücü ile bir şeyler başarmak ve tasarlamak ise onlara özgüven sağlıyor.

Barbie portatif evi, böylece çocukları eğlendirmenin yanı sıra onların kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Bu nedenle çocukların sevdiği kadar aileler tarafından da en çok tercih edilen Barbie oyuncakları arasında yer alıyor.

Büyük talep gören bu Barbie oyuncak setinin fiyatları da aileler tarafından merak ediliyor. Barbie evi fiyatları oyuncağın özelliklerine göre değişiklik göstermekte.

Barbie portatif evine en uygun fiyatlarla sahip olmak isteyen aileler ise Karakter Dükkanı’nı tercih ediyor. Karakter Dükkanı, çocukların en sevdikleri karakterlerin ürünlerini barındıran bir site.

Karakter Dükkanı’ndaki bütün ürünler gibi Barbie portatif evi de orijinal ve lisanslı. Uygun fiyatıyla Barbie portatif evine www.karakterdukkani.com ile sahip olarak çocukları sevindirmek çok kolay.

Yayınlanma Tarihi : 14.03.2017

2164

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim