Haberler

Makaleler

ANNE VE BEBEKLERİN KEYİFLİ TERCİHİ.

bebek bezi

 

ANNE VE BEBEKLERİN KEYİFLİ TERCİHİ.

 

Bebek sahibi annelerin en çok ihtiyaç duydukları ürünlerden birisi de bebek bezleridir. Bebekler sık sık altlarını ıslatırlar ve kirletirler. Bu durum bebeklerin hassas ciltleri için pişik gibi riskler oluşturur. Olası bu riskleri emiş gücü yüksek, esnek yapılı, dış yüzeyi hava geçirebilen, bebeğin hassas cildine uygun olarak üretilmiş bir kaliteli bebek bezi ile bu tür riskleri önlemek mümkündür.

 

Eğer bebeğinizin hassas cildi için uygun bir bebek bezi arıyorsanız ihtiyacınızı Goo.N bebek bezi ile oldukça etkili bir şekilde karşılayabilirsiniz. Goo.N Japon bebek bezi markası olup uzun yıllardır Japonya, Rusya, Çin ve Yeni Zelanda gibi birçok ülkede kullanılan ve oldukça popüler bir bebek bezi markasıdır.

 

Goo.N bebek bezi külot tipi bebek bezi, bant tipi bebek bezi, yetişkin çocuk bebek bezi, mayo bebek bezi seçenekleriyle siz annelerin tercihine sunulmaktadır. Külot tipi bebek bezi ile bebeğinizin altını gayet pratik bir şekilde değiştirebilir ve bebeğinizin bezini değiştirirken yaşadığınız stresi ve zorluğu aşabilirsiniz.

 

mayo bebek bezi

 

Peki Goo.N bebek bezinin diğer üstün yanları nelerdir? Neden Goo.N bebek bezini tercih etmelisiniz?

Goo.N bebek bezi üstün yönleriyle hem sizi hem de bebeğinizi oldukça memnun edecektir. Bir bebek bezinden neler bekliyorsanız tüm bunları Goo.N bebek bezinde bulabilirsiniz.

 

1. Goo.N bebek bezinin en önemli özelliklerinden birisi oldukça yumuşak pamuksu bir yapıya sahip olması. Dolayısıyla bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeden, cildine zarar vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bebek bezi. Ayrıca oldukça esnek bir yapıya da sahip.

 

2. Goo.N bebek bezinin önemli özeliklerinden bir diğeri hava alabilen bir yapıya sahip olması. Bebek bezlerinde bebek bezinin hava alabiliyor olması önemli bir unsurdur. Bu durum bebekte pişik gibi cilt sorunlarını önlemede oldukça yardımcı olan bir özelliktir. Goo.N bebek bezi hava alabilen dış katmanıyla bebeğinizin o hassas cildini havasız bırakmıyor. Cildinin kuru kalmasını sağlıyor.

 

3. Goo.N bebek bezlerinde hava dolgulu bir katman bulunmaktadır. Bu da Goo.N bebek bezlerine ayrı bir mükemmellik katmaktadır. Bu özellikle sayesinde bebeğinizin cildi ile bebek bezi arasındaki temas minimuma inmekte ve bu da bebeğinizin cildinizi gün boyu kuru tutmakta ve bebeğinizi rahat ettirmekte oldukça yardımcı olmaktadır. Ayrıca sürtünme minimuma indiği için bebeğinizin cildinde tahriş riski de en az inmektedir.

 

4. Goo.N bebek bezi gerçekten bebeğinizi mutlu etmek için her türlü özeliğe sahip. Bunlardan birisi de E vitamini içeriğiyle pişiği önleyen kremli bir dokuya sahip olması.

 

5. Goo.N bebek bezleri ayrıca mayo bebek bezleri ile bebeklerinizin havuzda ve denizde keyifli zaman geçirmesini sağlayarak, uzun süre su içerisinde şişmeyen ve sızıntıları engelleyen yapısıyla olası kazaların önüne geçecektir.

 

bebek bezi

 

Siz de bilinçli bir anne olarak bebeğinizi mutlu etmek için onu bir an evvel Goo.N bebek bezi ile tanıştırın. Goo.N bebek bezi sizi ve bebeğinizi mutlu edecektir. Goo.N bebek bezlerinden satın almak, numune talep etmek ve ürünler hakkında bilgi edinmek için www.goonturkiye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi : 13.04.2015

2906

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim