Haberler

Makaleler

ANNE SÜTÜNÜ ARTIRICI ÜRÜNLER

ANNE SÜTÜNÜ ARTIRICI ÜRÜNLER

 

Emziren annelerde kimi zaman süt yetersizliği oluşabilir. Çeşitli etkenler anne sütünün yeteriz üretimine neden olabilir. Bebeği geç emzirmeye başlamak, bebeği sık sık emzirmemek, beslenme faktörleri v.b. birçok etken anne sütünün üretimini olumsuz etkileyebilir. Fakat ne var ki bu durum çözümsüz değildir. Anne sütünü artırıcı ürünlerle bunu sağlamak mümkündür. Aşağıda emziren anneler için anne sütünü artırıcı bazı ürünler anlatılmıştır:

 

vitamalt anne sütü artırırcıVitamalt Anne Sütü Artırıcı Malt İçecek

 

Vitamalt Anne Sütü Arttırıcı Malt İçecek aslında tüm aile bireylerinin beslenme gereksinimlerine cevap verebilecek bir ürün. Vitamin ve mineral yönü oldukça güçlü. Enerji verici ve zinde hissetmeyi sağlıyor.

 

Vitamalt Anne Sütü Arttırıcı Malt İçecek alkolsüzdür. Yağ içermez. Kafein içermez. Karbonhidrat ve protein kaynağı olduğu için yüksek enerji verir. Bu özellikle emziren anneler için oldukça önemlidir. Emziren annelerin oldukça enerjiye ihtiyacı vardır.

 

Vitamalt Anne Sütü Arttırıcı Malt İçecek; B1, B2, B3, B5 VE B6 vitaminleri yönünden zengin bir içecektir.

 

 

 

milupa still teaMilupa Still-Tee 40 gr (Emziren Anne Çayı)

 

Milupa Still-Tee emziren anneler için anne sütünü artırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca tadı itibariyle de oldukça lezzetli bir emziren anne çayı.

 

Milupa Still-Tee  tamamen bitkilerden yapılmış olup içerdiği bu bitkiler anne sütünün artırılmasına, üretimine yardımcı olmaktadır.

 

Milupa Still-Tee  şeker içermez ve kilo aldırmaz.

 

 

 

 

multilac süt artırırcıMultilac Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı İçecek

 

Multilac Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı İçecek emziren anneler için eğer düzenli olarak tüketildiğinde anne sütünü artırmaya yardımcı olmaktadır.

 

Multilac Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı İçecek tamamen doğal bitkisel eklenerek imal edilmiş ve bu yönüyle doğal bir üründür.

 

Multilac Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı İçecek bebeklerinde gaz sorununun olan emziren annelere de bu konuda yardımcı olan bir üründür. Gaz sorununa iyi gelmekte ve göğüslerde hassasiyeti azaltmaktadır.

 

Bağışıklık sistemini güçlendirme, sindirim sistemine yardımcı olma, vitamin yönünün güçlü olması, düşük kalorili olması gibi özellikleri de bulunmaktadır.

 

milk max anne sütü artırırcıMilk Max C Vitaminli Anne Sütü Arttırıcı Macun 350 gr

 

Milk Max C Vitaminli Anne Sütü Arttırıcı Macun içeriğinde bulunan rezene, tarçın, anasın, çemenotu, harnup pekmezi ile anne sütünü artırmaya yardımcı olur. Kullanımı kolaydır. Tadı itibariyle tüketilebilir bir üründür.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 16.09.2014

6162

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim