Haberler

Makaleler

AMERİKADA DOĞUM VE TEDAVİNİN ADRESİ MEDİUSTOUR

AMERİKA’DA DOĞUM VE TEDAVİNİN ADRESİ MEDİUSTOUR

Amerika'da doğum ve tedavi

 

 

 

 

 

 

 

 

Uluslararası Sağlık Turizminde bir ilke imza atan MediUStour geleneksel Türk misafirperverliğini, teknolojinin ve tıp biliminin liderliğini yapan Amerika Birleşik Devletleri'nde sunuyor.

 

Merkezi Teksas eyaletinin başkenti Austin'de bulunan, ilk Türk-Amerikan medikal turizm kuruluşu olan MediUStour, ABD genelinde en ileri gelen hastane ve tıp merkezlerinde, misafirlerinin a'dan z'ye tüm ihtiyaçlarını tek bir adreste toplayarak hayatlarının bu güç anlarında her türlü servisi sağlıyor.

 

Eveay Bozdağ ve Jeff Warren Douglas tarafından kurulmuş olan şirket uluslararası bir kadroya sahip olup, öncelikle Türkiye olmak üzere, Avrupa’nın diğer ülkeleri ve özellikle Ortadoğu, Arabistan ve Hindistan’dan oldukça fazla sayıda hastaya hizmet sunuyor.

 

Başta kanser ve kalp hastalıkları üzerine çalışmalarda bulunan MediUStour tamamen kişiye özel, misafirlerinin ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda servis paketleri hazırlıyor.

 

Tanı ve İkinci Görüş servisi hastaların Türkiye’den ayrılmadan, Amerika’nın en ileri gelen tıp merkezleri ve uzmanlarından ikinci görüş alınmasını içeriyor.

 

Türkiye’de yapılmış olan tüm testlerin Amerika’ya gönderilmesinin ardından şirket bu testleri bir rapor halinde anlaşmalı oldukları tıp merkezlerine iletiyor. Uzmanlar tüm test sonuçları ve raporları inceledikten sonra kendi görüşlerini içeren detaylı bir rapor hazırlıyor. MediUStour profesyonel tercümesi yapıldıktan sonra bu raporu Türkiye’deki müşterilerine gönderiyor.

 

Tedavi servisi, Türkiye’den veya diğer ülkelerden gelen hastaların ABD’nin en başta gelen tıp merkezlerine ulaştırılmasını içeriyor.  Başta dünyanın bir numaralı kanser merkezi MD Anderson Cancer Center, kalp hastaneleri Cleveland Clinic ve Houston St Luke’s Episcopal  ile çalışan MediUStour yetkilileri, misafirlerinin istekleri doğrultusunda kendilerini Türkiye’deki adreslerinden alıp, Amerika’daki tedavilerinin sonuçlanmasının ardından yine Türkiye’ye geri eşlik ediyor.

 

Amerika’da geçirdikleri süre zarfında tüm düzenlemeleri üstlenen MediUStour misafirlerinin hayatlarının en kritik ve stresli dönemlerinde, yabancı bir ülkede, hak ettikleri dünyanın en iyi sağlık hizmetlerine ulaşmalarını sağlıyor.

 

Son bir kaç yıldır yoğun talep üzerine Amerika’da doğum servisine ağırlık veren MediUStour, ABD’nin tüm 50 eyalet ve şehirlerinde, uzmanlıkları kanıtlanmış Türk ve yabancı doktorlar ve bulundukları şehirlerin en iyi tıp merkezlerinde anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. 2015 yılında 140’dan fazla anneye hizmet vermiş olan MediUStour, müşterilerine kişiye ve bütçelerine özel doğum paketleri sunmaktadır.

 

Kısa bir sure önce ABD’den Türkiye’ye medikal amaçlı turist göndermeye de başlayan MediUStour, Amerika’lı müşterilerine Türkiye’nin gelişen tıp bilimini, tarih ve kültürel güzellikleri ile bir arada sunarak, Türkiye Medikal turizmine katkıda bulunuyor.

 

İletişim için:

Phone:001-512-944-9321
Fax:    001-855-448-2968
Yayınlanma Tarihi : 22.02.2016

3116

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim