Haberler

Makaleler

AMERİKA'DA DOĞUM ÇOK KOLAY

Amerika'da Doğum Çok Kolay

Amerika'da Doğum

 

Artık Amerika'da doğum yapmak sandığınızdan çok daha kolay. Hamilesiniz ve doğacak çocuğunuz için en iyisini istiyorsunuz. Ona büyüdüğünde kendi yaşantısı için seçme şansları tanımak, alternatifler sunmak istiyorsunuz. Büyüdüğünde keşke demesin, her türlü imkana sahip olsun istiyorsunuz. Bu yolda yapacaklarınızdan birisi de bebeğinizi Amerika’da dünyada getirip, çok özel ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapısını açmak olabilir.

 

Bunun için Amerika’da doğum hakkında biraz araştırma yapmanız ve Yeni Bir Hayat ile tanışmanız yeterli.

 

Amerika’da tercih ettiğiniz herhangi bir eyalette, tanınmış tam teşekküllü, yeni doğan bebek üniteleri bulunan, Amerika’nın en iyi hastaneleri listelerinde yer alan hastanelerde doğum hizmeti alır, titizlikle araştırılan doktorlar arasından hatta Türk doktor tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Eyalet ve şehir seçiminizi yaparken; Amerika'da doğumun olacağı mevsimde şehrin hava şartları, uçuş süresi ve aktarma tercih edip etmeyeceğiniz, daha hareketli ya da daha sessiz sakin bir yer tercih edeceğiniz, gibi etkenleri düşünebilirsiniz.

 

Amerika'da Doğum

 

İngilizce bilginiz yok diye ya da daha önce Amerika'ya gitmedim diye endişe etmenize de gerek olmamaktadır. Amerika'ya doğum için gittiğinizde havaalanından karşılanır, sizin için kiralanan kalacağınız adrese götürülürsünüz. Mutfak alışverişiniz yapılır. Size verilen cep telefonundan şirket yetkililerini ve tüm sevdiklerinizi her an arayabilirsiniz. Şehir tanıtım turları, doğum alışverişleri, hastane ziyaretleri.. Hepsinde danışmanlık şirketinin ilgilileri size eşlik eder.  Dilerseniz, özel hizmetler de alabilirsiniz. Sizin için araç kiralanabilir. Doğumda ise profesyonel fotoğraf ve video çekimi isteyebilirsiniz. Amerika'da Doğum öncesinde hamile yogası, dil eğitimi gibi kendinize aktiviteler seçebilirsiniz.

 

Doğum yaklaştığında ise artık Amerika’da kalacağınız süre de azaldı demektir. Doğumdan kısa bir süre önce yakınlarınız da Amerika’ya gelip sizinle kalmaya başlayabilirler. Amerika'da doğumunuzu yaptıktan sonra 2 hafta içerisinde ise bebeğinizin pasaportu, kimliği çıkmış ve dönüş vaktiniz gelmiştir bile.

 

28. -32. Haftalar arasında Amerika’ya gidip bebeğiniz 2-3 haftalıkken dönmeyi planlayabileceğiniz bir süreç… Tüm bu süreç içerisinde de yanınızda her zaman “Yeni Bir Hayat” ekibi olacaktır.

 

Yeni Bir Hayat hakkında

Yeni Bir Hayat olarak Türkiye ve Amerika’da ki deneyimli ve güvenilir ekibimizle 2006 yılından bugüne kadar Amerika’da doğum alanında kurumsal hizmet sunmaktayız. Özel doğum paketleri ile her detayı planlıyor ve uyguluyoruz, size ise sadece huzur içinde bebeğinizi beklemek kalıyor.

Yayınlanma Tarihi : 12.01.2015

3978

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim