Haberler

Makaleler

0-3 YAŞ ARASI BEBEKLERE R.O.C.S. BABY DİŞ FIRÇASI

r.o.c.s. baby diş fırçası

 

0-3 YAŞ ARASI BEBEKLERE R.O.C.S. BABY DİŞ FIRÇASI…

 

Bebeklerin süt dişleri, görevleri bakımından oldukça önemli. Öncelikle bebeğin doğru ve düzenli beslenmesine yardımcı olan süt dişleri, konuşmasının düzgün gelişimi için de görevler üstleniyor. Süt dişleri, ayrıca kapladıkları alanı kendilerinin yerine gelecek olan kalıcı diş için koruyor ve kalıcı diş gelişirken ona rehberlik yapıyor. Bebekler için bu kadar değerli olan süt dişleri,  normal dişlere oranla daha çok organik madde içeriyor ve bu nedenle ne yazık ki çürümeye daha yatkın bir özellik gösteriyor. Bebeklerin dişlerinin çürümemesi için bakımına özen göstermek gerekiyor. Ağız bakımında Avrupa’nın önde gelen markalarında R.O.C.S. şimdi 0-3 yaş arası bebeklere özel geliştirdiği R.O.C.S. Baby diş fırçaları ile bebeklerinin süt dişlerini korumak isteyen anne babalara yardımcı oluyor.

 

Bebeklerin narin dişlerine yumuşak diş fırçası…

 

R.O.C.S. Baby diş fırçalarının en önemli özelliği, bebek diş ve diş etlerini nazikçe temizlemek için geliştirilmiş ultra yumuşak ve uçları özel olarak yuvarlatılmış fırça kıllarına sahip olması... Pamuksu yumuşaklığa sahip bu kıllar sayesinde bebeğinizin narin diş etlerine ve kırılgan diş minesine zarar vermeden, güvenle temizleyebilirsiniz. R.O.C.S. Baby diş fırçalarının güçlü ve güvenli, medikal plastik Terlux® ile üretilen özel olarak tasarlanmış sapı ise aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanılabiliyor. Fırça sapının pürüzsüz yüzey yapısı daha fazla hijyen özelliği sağlıyor ve geniş formu, fırçanın ağız boşluğuna gereğinden fazla girmesini engelliyor. 

 

Bebeğinizin dişlerini fırçalayın, çürüklere karşı önleminizi alın…

 

Bebeklerde ağız bakımına, bebek 6-8 aylıkken yani ilk dişler ağızda görüldüğünde başlamak gerekiyor. Bebeğinizin dişlerini çürüklere karşı korumak için, sabah kahvaltısı sonrası ve gece yatmadan önce, R.O.C.S. Baby diş fırçası ve 0-3 yaş arası bebekler için geliştirilen özel R.O.C.S. Baby yutulabilir diş macunu kullanarak fırçalayabilirsiniz. Böylece ona erken yaşlarda diş fırçalama alışkanlığı da kazandırabilirsiniz.

 

R.O.C.S. Baby diş fırçalarını tüm eczanelerde, Joker, e-bebek, SMYK mağazalarından bulabilirsiniz. 4 farklı renk şeçeneği ile Fiyat : 12 tl

www.rocs.com.tr

Yayınlanma Tarihi : 13.02.2014

6296

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim