Haberler

Makaleler

MASKELERE ANLAMLI VEDA

lösevLÖSEV LÖSANTE Lösemili Çocuklar Hastanesi’nde tedavilerini tamamlayan 6 kahramanın başarı hikayesi coşkuyla kutlandı.

195.Abdülkadir  BİLGİN 196. Tuana Zeynep ALTMIŞ 197.Hayrünisa SAMANCI 198.Anıl BAŞ 199. Nisan YIRTICI 200. hasta Kenan KIRAL  maskelerine veda ederek sağlıklı bir hayata kavuştular. Bu mutlu günlerinde maskelerini atan miniklerden 5 yaşındaki Anıl Baş Lösemisiz bir dünya dilediğini söylerken Tuana  prenses olmak istediğini ifade etti. 200. Hasta olarak maskesine veda eden Kenan KIRAL yaşadığı Van depremi ve lösemi hastalığı mücadelesini başarı ile “Kral”lar gibi savaşarak yendiğini ifade etti.

Kutlamanın başlangıcında konuşma yapan LÖSEV Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Üstün EZER; “ Lösemi 3 yıl süren zor bir hastalık.Böyle bir başarıyı kutlamak bütün topluma umut veriyor. Burada gerçek kahramanlık öykülerini yazan minik çocuklarımız “ dedi. Ezer’in konuşmasının ardından maskelerini havaya fırlatarak yeni bir hayata merhaba diyen çocuklar mutluklarını  pastalarını keserek kutladılar. Çocuklardan Tuana Zeynep’in babası Sezai Altmiş; “ Hayatta bazı şeyler yüceltilmeye değerdir. Fakat LÖSEV hizmetleriyle gerçekten daha çok yüceltilmeyi hak ediyor” şeklinde konuştu.

Ailelerinin sevinç gözyaşlarına boğulduğu maske atma töreninde çok sayıda gönüllü bu anlamlı güne tanık oldu.

lösev

 

 

 

 

 

 

 

lösev

 

 

 

 

 

 

 

 

lösev

 

 

 

 

 

 

Hangisi daha büyük ve kuvvetli. Kötülüklerle savaşan Süpermen mi? Örümcek adam mı? yoksa minicik bedeni ile lösemiye savaş açan kardeşlerimiz mi?

Yayınlanma Tarihi : 04.10.2013

2205

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim