Haberler

Makaleler

İhtiyacınız Olan Her Şey Arama Motoru Waa2 da

İnternet teknolojilerinin gelişmesi internetten alışveriş konseptinde de çığırlar açıyor. Artık internetten alışveriş yapan insanlar site site dolaşmaya yavaş yavaş elveda diyorlar. Çünkü bütün ürünlerin veya hizmetlerin fiyatlarını, özelliklerini onların ayaklarına kadar getiren ve bu alışveriş sitelerine ulaşmalarını sağlayan internet siteleri mevcut. Yani ürün aramak için site site dolaşmanıza gerek yok.

 

Waa2 dikey arama motoru da bunlardan birisi. Aslında şöyle genel olara incelediğimizde bu alandaki kaliteli hizmet veren beli başlı sitelerden birisi.

 

waa2 

 

Waa2 dikey arama motorunun özellikleri neler?

 

Waa2 arama motorunda arama yapmak ve istediğiniz şeylere ulaşmak çok kolay. Gayet basit ve işlevsel bir şekilde tasarlanmış bir ana sayfaya sahip. Bu da ziyaretçiler için gayet istenen bir durum.

 

Waa2 ziyaretçilerine 5 ana grupta ürün veya hizmet arama fırsatı sunuyor. Yani aramalar 5 ana grupta yapılabiliyor. Moda, arabalar, evler, işler ve ürünler gibi 5 ana kategorisi bulunuyor.

 

Moda kategorisi özellikle internetten alışveriş yapmayı seven ve moda tutkunu hanımlar için oldukça iddialı. Moda kategorisinde arama kutucuğuna ne aradığınızı yazdığınız zaman, size o ürünle ilgili en iyi sonuçları çıkarıyor. Örneğin arama kutucuğuna “etek” diye yazarsanız karşınıza çeşitli alışveriş sitelerinin değişik renk ve sitildeki etek fiyatları çıkıyor. Siz de bunlar arasından kısa sürede seçim yaparak ilgili internet sitesine yönlendiriliyorsunuz ve keyifli bir alışverişin tadına varıyorsunuz.

 

 waa2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arabalar kategorisinde de oldukça geniş ölçekte seçenekler waa2’da sunulmuş. Bu kategoride de çeşitli mağazaların çeşitli markalarda ve modellerde arabalarının fiyatlarını ve diğer ayrıntılı özelliklerini görebiliyorsunuz. Arama kutusuna honda civic yazdığınızda karşınıza Honda Civic satılan yerler listeleniyor. Ayrıca bu ekranda arabaları marka, model ve sınıf, fiyat gibi birçok özelliğe göre sınıflayabiliyorsunuz.

 

waa2 

 

Evler kategorisi de kiralık ve satılık ev arayanlar için oldukça basit ve işlevsel bir biçimde düzenlenmiş. Örneğin satılık daire arıyorsunuz. Önce “satılık” kısmını işaretledikte sonra arama kutucuğuna “Alibeyköy” yazdığınız zaman Alibeyköy bölgesindeki satılık evleri size gösteriyor. Ayrıca çıkan sonuçlarda bütün emlak bilgilerini kendi ihtiyacınıza göre düzenleyerek daha ayrıntılı arama yapabiliyorsunuz.

 

waa2 

 

Waa2’ da işler kategorisi de oldukça iyi düşünülmüş. Bu kategori iş arayan kişiler için oluşturulmuş bir kariyer kategorisi. Kategori altında çeşitli eleman bulma sitelerinin ilanları yer alıyor. Örneğin arama kutucuğuna “satış temsilcisi” yazdığınızda size satış temsilcisi arayan firmaların bir listesini oluşturuyor. Siz de buradan kolayca ilana ulaşarak başvurunuzu yapıyorsunuz.

 

waa2 

 

Waa2 daki diğer bir ana kategori ise ürünler kategorisi. Ürün kategorisi altında da beyaz eşya, lcd televizyon, bilgisayar, ev-dekorasyon ve daha birçok alandaki ürünlere ulaşabilmeniz mümkün. Örneğin lcd tv arıyorsanız size oldukça geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Siz de bunlar arasında istediğiniz marka ve fiyattaki ürüne tıklayarak ilgili siteye yönlendiriliyorsunuz.

 

waa2 

 

Waa2 arama motoru her gün veritabanı düzenli olarak yeni bilgilerle güncellendiği için, her zaman daha zengin arama sonuçları sunabiliyor. Bu güncellemeleri takip etmek ve yeni eklenen sonuçlardan haberdar olmak için Waa2’nun Alert özelliğini kullanabiliyorsunuz.

 

waa2 

 

Sitede her hangi bir arama yaptığınız zaman çıkan sonuç sayfalarının altında e-posta adresinizi girebileceğiniz bir yer bulunuyor. Bu alana e-posta adresinizi girdiğiniz zaman sitedeki yenilikler e-posta adresinize düzenli olarak geliyor.

 

Waa2 arama motoru tüm bu özelikleriyle internetten alışverişi sevenlere kısa sürede istedikleri ürüne ulaşma imkanı sunuyor. Yani kısacası denemeyi kesinlikle hak ediyor.

Waa2 Moda
https://www.facebook.com/modawaa2
http://twitter.com/waa2moda

Waa2 Turkiye
https://twitter.com/Waa2Tr
https://www.facebook.com/waa2tr

Yayınlanma Tarihi : 04.06.2014

2119

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim