Haberler

Makaleler

Evlenen Çiftlere Özel Fırsat Sitesi: weddingdekor.com

weddingdekorKurulduğu günden bu yana evlilik temasıyla e-ticaret pazarında önemli bir yer edinen weddingdekor.com, marka işbirlikleriyle her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu anlamda tam bir fırsat sitesi haline gelen weddingdekor.com’dan ev tekstili, mutfak ürünleri, cam ürünler, hediyelik ürünler, parfümler, organizasyon malzemeleri, bebek şekerleri, nikah şekerleri gibi yüzlerce ürüne %70'e varan indirimlerle ulaşılabiliyor.

Tüm ürünlerin %100 markalı firma güvencesinde olduğu ve orijinal ürün garantisi verildiği sitede; Taç, Hisar, Schafer, Mehtap, Luoca Patisca, Nehir, Abka Kristal, Denokids ve Ciel Parfüm gibi markaların ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak mümkün. Düzenlendiği kampanyalarla daha da hesaplı alışveriş imkanı sunan weddingdekor.com’da, yeni üye olan her kullanıcıyla 20 TL hediye çeki anında verilirken 150 TL ve üzeri alışverişlerdeyse kargo ücreti alınmıyor.

Üyelerine hesaplı alışveriş imkanı sunan weddingdekor.com, güvenliğe de son derece önem veriyor. Payu güvenli ödeme sistemlerini kullanan site, alışveriş esnasında verilen kredi kartı bilgilerini sistemde tutmadan doğrudan şifreleyerek ilgili bankaya yönlendiriyor. Kredi kartıyla taksitli ödeme dışında havaleyle ödeme yapmak ya da kapıda ödeme seçeneğini kullanmak da mümkün.

Daha fazla bilgi için weddingdekor.com adresi; weddingdekor.com’u sosyal ağlarda takip edebilmek içinse https://www.facebook.com/weddingdekorcom ve https://twitter.com/weddingdekorcom adresleri ziyaret edilebilir.

 

Yayınlanma Tarihi : 09.03.2013

2325

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

hesaplayıcılar

ANKET

Bebeğiniz ne zaman gece boyunca uyumaya başladı?
0-2 aylık arasında
2-4 aylık arasında
4-6 aylık arasında
6-9 aylık arasında
9-12 aylık arasında
12-18 aylık arasında
18-24 aylık arasında
Anket Sonuçları
Bebek Sağlığı Bebek hastalıkları ve tedavileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegin-sagligi
Hamilelikte Nasıl Beslenmeli? Hamilelikte beslenme önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Bebeği Emzirme Emzirme hakkında herşey www.annelikbilinci.com/kategoriler/bebegi-emzirme
Gebelikte Güzelilk Tavsiyeleri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim