Haberler

Makaleler

GEBELİKTE İYİ GÖRÜNMEK İÇİN

gebelikte iyi görünmekGEBELİKTE İYİ GÖRÜNMEK İÇİN

Gebelik kadınların yaşamlarında yaşayabilecekleri en güzel tecrübelerden birisidir. Gebelik döneminde de kadınlar gayet bakımlı, zarif ve şık görünebilirler. Aşağıda bu konuda bazı ipuçlarını bulabilirsiniz.

1. Modaya uygun pantolon ve jeanler giyilebilirsiniz. Bunun için hamile elbiseleri satan mağazalardan uygun, zarif ve şık gösteren pantolonlar seçin.

2. Kendinize şık bluzlar seçin. Bunları ayakkabı ve el çantası ile olabildiği kadar uyumlu hale getirin.

3. Elbiseler gebelik döneminde zevk katacak ve en rahat hissettirecek kıyafetlerdir. Elbiseler kadını ayrıca gebelik döneminde oldukça sofistike gösterir. Elbiseyle birlikte gayet şık duracak bir alçak topuklu ayakkabı, küpeler, el çantaları, hafif bir makyaj çok güzel görünmenize yardım edecektir.

4. Atkuyruğu, topuz veya hafif kabarık saçlar hafif bir bakımla birlikte oldukça çekici görünmenizi sağlayabilir.

5. Manikür yapmayı ihmal etmeyin. Mümkünse manikürü evde kendi başınıza yapmak daha hijyenik ve sağlıklıdır.

6. Eğer makyaj yapmak istemiyorsanız, hafif bir dudak parlatıcısı ve sürme de güzel görünmenize yardımcı olur.

7. Gebelik döneminde güzel ve iyi görünmek için yapabileceğiniz en iyi yatırım ayakkabı ve el çantalarına olmalıdır. Bunları bebek doğduktan sonra da giyinmeniz ve kullanmanız mümkündür.

Yayınlanma Tarihi : 16.08.2012

1943

defa okundu

+ Yorum Yap

Henüz Yorum Yapılmamış.

Hamilelikte Beslenme Önerileri Hamilelikte nasıl beslenmeli, neleri yemeli, nelerden kaçınmalı? www.annelikbilinci.com/kategoriler/hamilelikte-beslenme
Gebelikte Güzelilk ve Bakım Önerileri Gebelikte güzellik ve bakım önerileri www.annelikbilinci.com/kategoriler/gebelikte-guzellik-ve-bakim